Mekan Com Kahve Kulübü Suada Moct

 
 
 
cover

Download Songs Mekan Com Kahve Kulübü Suada Moct only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Mekan Com Kahve Kulübü Suada Moct or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to
Download Full Album songs Mekan Com Kahve Kulübü Suada Moct Click Here

Title : Mekan.com Kahve Kulübü Suada MOC'ta / Bölüm 4
Description : İstanbul'un sokaklarında buram buram tüten kahve kokularını takip ederek kahvenin tadına birlikte varmak için kurulan mekan.com Kahve Kulübü'nün ikinci etkinliği 7 Temmuz akşamı, geçtiğimiz yıl ilk şubesini Teşvikiye'de açan ve kahveye bakış açısını değiştiren MOC İstanbul'un Suada'daki yeni mekanında gerçekleşti.
http://mekan.com/blog/mekancom-kahve-kulubunun-ikinci-etkinligi-suada-mocta-gerceklesti

'Şehrin en iyi kahvesiyle tanışın' sloganıyla yola çıkan MOC İstanbul ve kurucusu Avustralyalı Master Roaster Sam Çeviköz, kahvenin toplanma, kavrulma, harmanlanma ve demlenmesine ilişkin detayları şehrin kahve tutkunları ve bloggerlarıyla paylaşarak hangi çeşit çekirdekten nasıl bir lezzet elde edilebileceğini anlattı.

Videonun 1. bölümünü izlemek için: /watch?v=tXEH3OK981U
Videonun 2. bölümünü izlemek için: /watch?v=gffhXm09mO8
Videonun 3. bölümünü izlemek için: /watch?v=96D3puWIVfI

Mekan.com Kimdir?
ABD San Francisco'daki Silikon Vadisi'nde kurulan ve bünyesinde 90 bin üye mekan bulunduran "Türkiye'nin En Büyük Mekan Platformu" Mekan.com, restoranlardan teklif almayı, rezervasyon yapmayı, sipariş vermeyi ve mekanla ilgili bilgi ve yorumlara ulaşmayı sağlayan yazılım alt yapısıyla dikkat çekiyor. Mekan.com, kurduğu Kahve Kulübü, Kitap Kulübü, Şarap Kulübü ve Yemek Kulübü gibi communityler ile işletmelere ve markalara alternatif tanıtım/iletişim kanalları açmayı amaçlıyor.

http://mekan.com 'u takip edin:
Instagram: http://instagram.com/mekancom
Facebook: /mekancom
Twitter: http://twitter.com/httpmekancom
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download
Top